Zajímavá dřevostavba od architektonického ateliéru páty rozměr, kde byla použita dřevohliníková okna Internorm HF310, zvenčí vínová barva RAL3004, vnitřní přírodní smrkový profil. Samotná montáž oken probíhala do OSB kastlíků. 

WinLux - Váš 1St window partner pro okna Internorm

Jedna z dalších dokončených realizací. Pasivní domek s dřevohliníkovým modřínovým profilem. Zevnitř krásný modřín a ven standardní RAL odstín 7016. 

Každý obytný pokoj disponuje úžasným výhledem přímo do zahrady. V přízemí jsou použity i bezprahové posuvné dveře pro plný komfort při výstupu na zahradu.

Z uliční strany jsou použity celoprosklené rohy v kombinaci s vchodovými celohliníkovými dveřmi.

 

 

WinLux - Váš 1St window partner pro okna Internorm

Nynější realizace se stále dokončuje, ale i samotné fotky z montáže dodávky oken a dveří jsou zajímavé. Jedná se o individuální projekt, kde zákazníci zvolili dnes velmi požadovaný bezprahový posuvný systém HS portál pro celou sestavu v obývacím pokoji. Při zaměření jsme museli vyřešit a zakomponovat do sestavy dva ocelové slouky, které se nacházejí v úrovni oken. Použili jsme systémové prvky pro vyřešení veškerých tepelných mostů a výsledek je úžasný.

Po dokončení stavby Vám zprostředkujeme i finále.

 

WinLux - Váš 1st window partner pro okna Internorm

Zajímavá dřevostavba od architektonického ateliéru páty rozměr, kde byla použita dřevohliníková okna Internorm HF310, zvenčí vínová barva RAL3004, vnitřní přírodní smrkový profil. Samotná montáž oken probíhala do OSB kastlíků. 

WinLux - Váš 1St window partner pro okna Internorm
Zde proběhla dodávka a montáž dřevohliníkových oken HF310 do stavebního otvoru standardně pomocí parotěsných a paropropustných pásek illbruck. Jedná se o klasický zděný dům.

V obývacím pokoji byl realizovan prosklený roh v sestavě posuvných bezprahových dveří tzv.HS portálů. Po dokončení se jedná o bezrámové zasklení celé stěny. 

V horním patře byla navržena 12m dlouhá stěna z balkónových dveří, která probíhá přes tři samostatné pokoje. Před balkónovými dveřmi bylo osazeno skleněné zábradlí.

RD Černošice

Winlux - Váš partner pro okna Internorm

Zde jme dodávali a montovali dřevohliníková okna z řady HF310. Jednalo se o zateplený nenapojovaný profil, z interiéru i zvenčí antracitově šedá RAL 7016.

 

WinLux - Váš 1st window partner pro okna INTERNORM

Dodána byla dřevohliníková okna HF310 s rohovým sloupkem v designu Home Pure. Hliníkové opláštění plně chrání dřevěný profil a tím prodlužuje samotnou životnost oken. 

RD Klánovice

Zateplený dřevohliníkový profil HF310 Home PURE

Realizace PRAHA

Na stavbu byl dodán dřevohliníkový profil HF310 ve stylu HOME PURE, venkovní odstín antracitově šedá barva RAL 7016. Posuvné dveře se zdvihem v kombinaci s rohovou stěnou.

Kompletní dodávku zajišťovala naše firma WinLux s.r.o. 

Na jaře roku 2015 jsme dodávali a montovali dřevohliníková okna INTERNORM, řada HF310 design STUDIO do novostavby rodinného domu. Zajímavostí této realizace je spodní prosklená posuvná stěna z HS portálu - bezprahový posuv. Vzhledem k váze skel přes 380kg bylo nutné při montáži již použít odpovídající techniku.

 

  • vnější dostín RAL 7016 hrubá struktura
  • vnitřní odstín Fi500

 

Průběžně budeme foto z realizace doplňovat dle postupu stavby.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na email: sedlackova@winlux.cz a nebo na tel. 724 308 975

 

Novostavba a dodávka plasthliníkových a dřevohliníkových oken KF410 a HF310.

Najdeme zde detail -  bezprahové posuvné dveře HS330. 

 

Vnější barva - HFM05 

 

WinLux - Váš 1st window partner pro okna Internorm

 

 

Pasivní dům - dřevohliníková okna HF310 Home Pure

Realizace - Beroun

Novostavba pasivního domu z vápenopískových cihel. Kompletní dodávku oken proběhla ze zatepleného dřevohliníkového systému HF310 na předsazennou montáž. U oken jsou použita Solární izolační trojskla. Zvenčí na oknech antracitově šedá barva RAL 7016. 

Při rekonstrukci rodinného domu majitelé zvolili dřevohliníkový profil HF350 s vestavěnou žaluzií v křídle. Veškerá údržba interiérových žaluzií odpadá, vše je elegatně schované uvnitř křídla a zároveň při jakékoli poruše kdykoli přístupné.

  • vnější odstín přírodní elox
  • vnitřní odstín Fi500

 

Více informací Vám rádi poskytneme na tel. 724 308 975 nebo přímo na emailu sedlackova@winlux.cz

 

Dnes můžete již od oken chtít i něco víc.

Při výběru oken zvolili investoři naši dodávku oken Internorm pro jejich vysokou kvalitu zpracování. Jednalo o se o dřevohliníková okna v kombinaci s modřínem. Modřín je charekteristický výraznou kresbou let. 

Montáž byla poměrně složitá, ale umíme zajistit i dodávku těžkých prvků do vyšších pater. V horním podlaží josu osazeny posuvné HS Portály, které umocňují krásný výhled na Prahu. 

Zvenčí na hliníkovém opláštění RAL9007.

 

Projekt této vily je dílo od světoznámého arch. Bořka Šípka. Majitelům přejeme krásné bydlení.

 

WinLux - Váš 1st window partner pro okna INTERNORM

 

Novostavba v Hradci Královém, kde jsme dodávali a montovali dřevohliníková okna HF310.

Prosklená stěna na terasu má délku 10m a prostřední křídla se odsouvají od sebe a vzniká velmi široký vstup na terasu. Při relizaci jsme vyřešili i nadsvětlíky a jejich ukotvení, aby nám nezatěžovala spodní posuvné dveře.

Zvenčí byla zvolena antracitově šedá barva, odstín RAL7016, zevnitř tmavší hnědá.

Konečný výsledek je nádherný. Majitelům přejeme krásné bydlení.
Rekonstrukce prvorepublikové vily dopadla výborně. Na vile jsou osazeny dřevohliníková okna s vestavěnou žaluzií v křídle a přitom jsme zachovali plně ráz stavby. 

Vestavěné žaluzie lze ovládat ručně nebo elektricky. Jedná se o další tepelnou ochranu budovy a zároveň se na ně nepráší, což jistě ocení každý majitel.

WinLux - Váš 1St window partner pro okna INTERNORM
Při rekonstrukci vily na Praze 6 zvolili majitelé dřevohliníková okna z modřínu. Modřín vyniká svoji vlastní kresbou let.

Zimní zahrada je cíleně rozdělena nalepovacími mřížkami.
Výstavby rodinného domu u Brna, kde jsme realizovali dodávku plasthliníkových oken KF410 v antracitově šedém odstínu RAL7016.

 
Dodávka a montáž plasthliníkových oken se standardní barvou na hliníkovém opláštění - RAL8003 .

Vchodové dveře AT200 jsou celohliníkové s přerušeným tepelným mostem.
Dřevohliníková okna v antracitově šedém odstínu. Dodávka zahrnovala i montáž venkovních žaluzií.

 
Novostavba v Mariánských Lázních, kde probíhala dodávka a montáž dřevohliníových oken včetně vchodových dveří.

DODÁVKA A MONTÁŽ PLASTHLINÍKOVÝCH OKEN AMBIENTE KF410

Místo realizace : RAKOVNÍK

Zvenčí imitace dřeva, nalepovací mřížky 30mm Rekonstrukce staršího domu. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat info@winlux.cz

WinLux s.r.o. - Váš 1St window partner pro okna Internorm

Zde probíhala rekonstrukce celé vily. Na vilce jsou použita plasthliníková okna s oblým křídlem v metalické barvě HFM22.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

 

WinLux - Váš 1St window partner pro okna INTERNORM

Zdařilá rekonstrukce rodinného domu. Zde proběhla dodávka dřevohliníkových okne HV350 s vestavěnou žaluzií v křídle. Vnější design HOME PURE.

Barva HFM21 - světle hnědá

Součástí dodávky též hliníkové zateplené vchodové dveře AT200.

 

WinLux - Váš 1st window partner pro okna Internorm

KONTAKT

WinLux s.r.o.
Východní 546, 250 64 Hovorčovice

Tel.: +420 724 308 975
Mobil: +420 728 717 656


info@winlux.cz
sedlackova@winlux.cz
sedlacek@winlux.cz
      
Copyright 2017